Про компанію

Ми створюємо та встановлюємо системи скління, зонування, сонцезахисту, креативні декорації з металу та дерева, сходи та огорожі для терас.

 

До нас звертаються за вирішенням функціональних завдань, та для розробки індивідуальних проектів. Ми станемо вам у нагоді коли ви знаєте, чого хочете і коли зовсім не знаєте. Скажімо, якщо ваші сходи наснилися вам уві сні, і ви не розумієте як воно там має кріпитись - ми з вами точно знайшли одне одного.

 

Ми відповімо на всі ваші запитання в шоу-румі у центрі міста. А також продемонструємо зразки систем та конструкцій у натуральну величину.

 

Наша головна перевага у комплексному підході: ви можете закрити багато складних питань ремонту в одному місці. Ми зробимо вигідну пропозицію, ретельно підберемо ідеальне поєднання для вашого об'єкту та нічого не забудемо. Саме за це нас обирають архітектори та дизайнери.

 

Наша компания началась 13 лет назад, с мечты о преобразовании нашего города. Для нас важно, как выглядят балконы на исторических фасадах) И сейчас, в эпоху менее качественных материалов и систем с минимальным сроком службы, мы стараемся держать планку высокого уровня. Мы ценим качество и эстетичность в любой конструкции.

 

Нам довіряють комфорт та безпеку власники квартир, приватних будинків, підприємств, громадських закладів та преміум нерухомості.

 

Довірте і ви нам свій проект!

Company
Наші цінності

Гнучкість

Ми використовуємо найкращі матеріали та новітні технології. Ми розроблюємо сполучення та вузли для своїх конструкцій. Наша модель роботи передбачає підключення необхідного комплексу навичок та технологій під дизайнерський проект.

Перевірені рішення

За роки роботи ми змогли створити унікальний пакет послуг та рішень для наших клієнтів. Що дає можливість прискорити та спростити створення найкращого інтер'єру, найкращої тераси.

ДИЗАЙН

З усіх систем та матеріалів ми запропонуємо оптимальне стилістичне рішення. Вловимо Ваш настрій та Вашу потребу.

Як ми працюємо

Консультація

Виявлення потреб, узгодження можливостей

Прорахунок

Надання кошторису за попередніми параметрами з робочого проекту

Замір

Планування зустрічі і огляд об'єкту. Координація з іншими підрядниками проекту

Укладання договору

Затвердження остаточного кошторису, оформлення замовлення, запуск проекту в роботу після всіх погоджень

Виготовлення виробу

Виробництво Вашого виробу, згідно з усіма вашими очікуваннями

Монтаж

Погодження дати робіт, доставка. Проведення робіт нашими спеціалістами

Контакти