Городская Оконная

Проектування, реалізація і монтаж

перегородок, скляних конструкцій, дерев'яних та металевих декорацій, перил та огорож, систем сонцезахисту, рішень для скління та облаштування терас.

Городская Оконная
scroll

ПРОДУКЦІЯ

ПРО КОМПАНІЮ

Ми створюємо та встановлюємо системи скління, зонування, сонцезахисту, креативні декорації з металу та дерева, сходи та огорожі для терас.

 

До нас звертаються за вирішенням функціональних завдань, та для розробки індивідуальних проектів. Ми станемо вам у нагоді коли ви знаєте, чого хочете і коли зовсім не знаєте. Скажімо, якщо ваші сходи наснилися вам уві сні, і ви не розумієте як воно там має кріпитись - ми з вами точно знайшли одне одного.

 

Ми відповімо на всі ваші запитання в шоу-румі у центрі міста. А також продемонструємо зразки систем та конструкцій у натуральну величину.

Наша головна перевага у комплексному підході: ви можете закрити багато складних питань ремонту в одному місці. Ми зробимо вигідну пропозицію, ретельно підберемо ідеальне поєднання для вашого об'єкту та нічого не забудемо. Саме за це нас обирають архітектори та дизайнери.

 

Наша компанія розпочалася 13 років тому, з мрії про якісне перетворення нашого міста. Для нас важливо, як виглядають балкони на історичних фасадах) І зараз, в епоху менш якісних матеріалів та систем з мінімальним строком служби, ми намагаємось тримати планку високого рівня. Ми цінуємо якість та естетичність у будь-якій конструкції.

 

Нам довіряють комфорт та безпеку власники квартир, приватних будинків, підприємств, громадських закладів та преміум нерухомості.

 

Довірте і ви нам свій проект!

 

... Читати далі

Детальніше
Company
Наші цінності

Гнучкість

Ми використовуємо найкращі матеріали та новітні технології. Ми розроблюємо сполучення та вузли для своїх конструкцій. Наша модель роботи передбачає підключення необхідного комплексу навичок та технологій під дизайнерський проект.

Перевірені рішення

За роки роботи ми змогли створити унікальний пакет послуг та рішень для наших клієнтів. Що дає можливість прискорити та спростити створення найкращого інтер'єру, найкращої тераси.

ДИЗАЙН

З усіх систем та матеріалів ми запропонуємо оптимальне стилістичне рішення. Вловимо Ваш настрій та Вашу потребу.

Як ми працюємо

Консультація

Виявлення потреб, узгодження можливостей

Прорахунок

Надання кошторису за попередніми параметрами з робочого проекту

Замір

Планування зустрічі і огляд об'єкту. Координація з іншими підрядниками проекту

Укладання договору

Затвердження остаточного кошторису, оформлення замовлення, запуск проекту в роботу після всіх погоджень

Виготовлення виробу

Виробництво Вашого виробу, згідно з усіма вашими очікуваннями

Монтаж

Погодження дати робіт, доставка. Проведення робіт нашими спеціалістами

Відгуки

Vlad Moroz

Заказывал в Городской оконной душевую дверь, балконную перегородку, и покраску пластиковых окон — все сделали на совесть и вовремя, спасибо 🙏

Подивитись повний відгук
Vlad Moroz
Екатерина Степанчикова

Заказывали 2 перегородки и подоконники. Одна перегородка тяжелая распашная сварная, вторая раздвижная легкая. Обе очень аккуратно и добротно сделаны. Ребята проконсультировали подробно по всем

Подивитись повний відгук
Екатерина Степанчикова
Kateryna Walz

Сделала заказ на две маркизы и москитные решетки. Осталась довольна и работой и профессиональным отношением. Дают рекомендации если нужно что-то изменить, чтобы конструкция

Подивитись повний відгук
Kateryna Walz
Диана Белоус

Рекомендую данную компанию.Задачу мы ребятам поставили сложную,необходимо было сделать ограждение для 4 уровневой лестницы ( не совсем правильно формы).Они 4я фирма в

Подивитись повний відгук
Диана Белоус
Елена Баулина

Давно пользуюсь услугами компании Городская оконная, и наконец нашла где можно написать отзыв о работе этой компании. Очень нравиться качество окон, дверей которые нам изготавливала и

Подивитись повний відгук
Елена Баулина
Vlad Shymov

Заказывал стеклянные перила, ребята очень быстро приехали взяли все замеры, приехали ко мне в офис с договором, все сделали в срок и с минимальным отвлечением меня от работы. Доволен

Подивитись повний відгук
Vlad Shymov

Контакти